Wczasy nad morzem - Obozy - Jazda konna - Agroturystyka - Noclegi - Obóz z rajdem konnym - Wakacje - Obozy dla dzieci - Rekowo
Jacek Sosnowski
76 - 010 Polanów, Rekowo 9
gm. Polanów, woj. zachodniopomorskie
tel: +48 606 613 089
Obiekt całoroczny


 

Klimatyczne miejsce, piękne otoczenie, niezwykli ludzie i cudowne konie – oto nasze wspaniałe  „Ranczo pod Lasem”.

Nasza okolica, to jedne z najpiękniejszych w Polsce terenów na rajdy piesze, konne i rowerowe. 
Lasy, łąki, jeziora, doliny i góry a do tego bliskość morza, czego więcej można pragnąć?

Możesz na miejscu delektować się koncertem świerszczy (w zagajniku brzózkowym przygotowaliśmy całodobowy park hamakowy) albo w cieniu orzecha wystrugać swoja pierwszą rze?bę (pomożemy!) ale jeśli lubisz przygody, to zapraszamy Cię na przygodę z końmi! Jednak to, co oferujemy, to coś znacznie więcej niż „jazda konna”.

 Jeśli nie jesteś jeszcze gotowy na wędrowne rajdy, poprowadzimy Twoją naukę od zera wg. nowatorskiej metody,która pozwoli Ci nauczyć się rozumieć konie, budować z nimi bliska relację, bawić się z nimi i wspólnie wędrować z pewnością jaką daje doskonały dosiad. Szkolimy w stylu naturalnym z elementami „west”, jesteśmy też instruktorami stylu angielskiego. Ostatecznie przy doskonałym porozumieniu nie ważne, co na konia założysz, w rzeczywistości nie potrzeba nic …. :)

Zapraszamy gości indywidualnych, grupy oraz młodzież.
Szczegółową ofertę naszych OBOZÓW KONNYCH znajdziesz w zakładce „Obozy”. 

Koniecznie zajrzyj też do zakładki „Szkolenia”.  
Znajdziesz tam ciekawą ofertę WARSZTATÓW obejmujących nie tylko zagadnienia „naturalu” ale także tematy związane z rozwojem osobistym i zdrowiem. 

Naturalne życie oznacza m.in., że nie ma u nas telewizji. Za to każdego wieczoru płonie ogień w Tipi, a jeśli pragniesz mocniejszych wrażeń  to zapraszamy Cię do naszej KU?NI TALENTÓW niekoniecznie tylko w roli widza. Z naszą pomocą możesz się szybko przeobrazić w muzyka czy aktora, a zręczna charakteryzacja sprawi, że nawet przyjaciele nie rozpoznają twojej twarzy.

Mieszkanie

Nocleg w Tipi lub na hamaku na łące wśród stada koni wspomina się przez długie lata ale możesz też wybrać jedno z naszych 1 lub 2-pokojowych mieszkań (z własnymi łazienkami, niektóre z aneksami kuchennymi a niektóre z osobnym ogrodem)Jeśli jednak wysoki standard jest dla Ciebie kluczowy a chcesz skorzystać z naszej oferty bazę najbliższych hoteli znajdziesz tutaj:
http://meteor-turystyka.pl/noclegi,hotele,polanow,60.html

Posiłki

Obozowicze korzystają z pysznych posiłków w wersji wegetariańskie lub tradycyjnej. Uczestnicy kursów i inni goście indywidualni mają możliwość samodzielnego przygotowania posiłków (z myślą o różnorodnych preferencjach dietetycznych naszych gości wyposażyliśmy większość oferowanych mieszkań w aneksy kuchenne), a kto lubi kuchnię tradycyjną może skorzystać z wyżywienia w okolicznych agroturystykach.

Tutaj na pewno się zakochasz: prócz tego, że miejsce jest wyjątkowe, mieszka w nim też wyjątkowa rodzina: 17 wspaniałych koni różnej rasy i maści a jeśli chcesz je bliżej poznać, zajrzyj koniecznie do zakładki: „Nasze konie”. 

 

Obóz dla dzieci
Obozy nad morzem - Obozy w siodle - Ranczo - Rekowo - Wczasy - Noclegi - Dla Dzieci i Młodzieży - Pokoje - Agroturystyka Zachodniopomorskie
Copyright by wakacje.agro.pl 2011 ICDR